navi TAXI

navi_TAXI Radmor Taxi Kołobrzeg

Taxi Kołobrzeg w naviTAXI.

Kołobrzeskie korporacje taksówkowe RADMOR Taxi oraz NORD Taxi obsługują zlecenia przekazywane przez Klientów przy użyciu mobilnej aplikacji naviTAXI w ogólnopolskim systemie zamawiania taksówek.

NAVI Taxi ELE

 

Możesz zamówić taksówkę szybko i łatwo.

Tylko dwa* kliknięcia dzielą Cię od najbliższej taksówki w kołobrzegu! 

Umożliwia to aplikacja mobilna na Smartfony i tablety – naviTAXI. Po uruchomieniu aplikacji wystarczą nawet dwa kliknięcia, by w ciągu kilku minut taksówka podjechała tam, gdzie właśnie się znajdujesz, nawet jeśli sam nie znasz adresu. Twoją lokalizację weryfikuje GPS.

naviTaxi ico6

Q&A :

Czym jest naviTAXI ?

To ogólnopolska aplikacja mobilna służąca do zamawiania taksówki.

Na czym polega jej działanie ?

Pasażer nie musi dzwonić do centrali firmy taksówkowej, ani znać miejsca swojego pobytu, by zamówić taksówkę. Wystarczy, że kliknie w ikonkę naviTAXI. Wtedy namierza go system GPS, a aplikacja kieruje jego zlecenie do lokalnej centrali korporacji taksówek. Najbliżej znajdująca się taksówka po kilkunastu sekundach udaje się pod wskazany adres.

Kto może korzystać z naviTAXI ?

Każdy użytkownik smartfona lub tabletu 3G. Aplikacja NaviTAXI działa na wszystkich typach smartfonów.

Jakie taksówki obsługują tą aplikację ?

Tylko taksówki lokalnie renomowanych korporacji taksówkowych, z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku usług taxi. Nadzór nad rzetelnością świadczonych usług sprawuje Ogólnopolska Sieć Radio Taxi.

Co zrobić, by korzystać z naviTAXI ?

Należy pobrać aplikację naviTAXI z marketu internetowego lub ze strony navitaxi.com.pl i zainstalować ją na swoim smartfonie. Aplikacja jest darmowa.

Co wyróżnia naviTAXI spośród innych aplikacji tego typu ?

 • jest niezawodna – stworzona przez największe korporacje taksówkowe w Polsce, na bazie ich wieloletniego doświadczenia
 • działa we wszystkich typach smartfonów
 • działa we wszystkich większych miastach Polski i ich okolicach
 • jest bezpieczna – każde zlecenie monitorowane jest przez centralę korporacji, która jest za nie w pełni odpowiedzialna
 • naviTAXI uwzględnia wszystkie Umowy o Współpracy Bezgotówkowej Firm z korporacjami Taxi i honoruje wszelkie formy płatności

W jakich miastach działa naviTAXI ? 

Jak to działa ?

 1. Pobierasz aplikację i instalujesz ją na smartfonie.
 2. NaviTAXI jest dyskretne. Możesz zamówić taksówkę nawet podczas ważnego spotkania. Wystarczy kliknąć w ikonkę naviTAXI.
 3. Jeśli chcesz, możesz określić szczegóły zamówienia, np. formę płatności. Możesz dopisać także swoje inne uwagi.
 4. Jeśli nie znasz adresu, klikasz „znajdź mnie”. Możesz także wpisać adres ręcznie.
 5. Dostajesz informację o przyjęciu twojego zlecenia i w tej samej chwili taksówka wysyłana jest do Ciebie.
 6. Nie martwisz się o swoje zlecenie – nad wszystkim czuwa centrala Taxi. W każdej chwili możesz połączyć się z Operatorem.

Skąd pobrać naviTAXI ? 

naviTAXI screen 1naviTAXI screen 2naviTAXI screen 3

 

Za co cenisz naviTAXI ?

Za komfort, który możesz sobie błyskawicznie zapewnić:

 • trzeba tylko kliknąć – nie musisz znać adresu ani numeru telefonu do korporacji – Kto z nas zna korporacje taxi w innych niż rodzime miastach ? Prawie nikt. A kto wie jakie są ich numery telefonów ? Z aplikacją naviTAXI nie musisz tego wiedzieć, by w innym mieście zamówić sobie taksówkę najlepszej lokalnej korporacji. Adresu miejsca w kórym jesteś też nie musisz znać.
 • działa we wszystkich większych miastach Polski
 • działa na wszystkich typach SmartFonów
 • nie czekasz – naviTAXI gwarantuje pierwszeństwo realizacji Twojego zlecenia – Zlecenia z naviTAXI w każdej korporacji są realizowane w pierwszej kolejności. Sprawdzi się to na przykład w godzinach szczytu, kiedy nie można dodzwonić się na centralę, a czas oczekiwania na taksówkę może być znacznie wydłużony.
 • stworzyły ją realne (nie wirtualne!) korporacje taksówkowe, dlatego jest niezawodna i bezpieczna dla Ciebie i Twojego portfela – na rynku jest wiele aplikacji tego typu, ale komu się pożalisz, jeśli przypadkowy taksówkarz nie stanie na wysokości zadania i poda zawyżoną cenę za usługę? Do kogo zadzwonisz, jeśli po Ciebie nie przyjedzie? Jeśli skorzystasz z innych ofert – możesz ewentualnie zadzwonić tylko do przyjaciela. Aplikacji naviTAXI takie problemy nie dotyczą, ponieważ obsługują ja tylko najlepsze korporacje na rynku, które biorą pełną odpowiedzialność za każde realizowane zlecenie.
 • naviTAXI honoruje wszystkie rodzaje płatności, w tym rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanych umów o współpracy bezgotówkowej.