Aplikacja mobilna

Radmor Taxi Kołobrzeg aplikacja mobilna Taxi Polska.

W RADMOR i Nord Taxi Kołobrzeg oraz Nord Taxi Koszalin obsługujemy aplikację Taxi Polska 19 100.

Nie musisz dzwonić na centralę. Nie musisz znać adresu swojej lokalizacji. Jeśli podróżujesz do innego miasta nie musisz znać numeru do lokalnej korporacji.

Aplikacja mobilna Taxi Polska w Radmor Taxi Kołobrzeg.

Korporacje taksówkowe RADMOR i Nord Taxi Kołobrzeg oraz Nord Taxi Koszalin obsługują zlecenia przekazywane przez klientów przy użyciu mobilnej aplikacji Taxi Polska w ogólnopolskim systemie zamawiania taksówek.

Aplikacja mobilna Taxi Polska Radmor Taxi Kołobrzeg.

Z aplikacją Taxi Polska w swoim smart-fonie lub tablecie kilkoma kliknięciami zamówisz taksówkę lokalnej korporacji, sygnowanej znakiem jakości „Taxi Polska”, w której będziesz mógł posłużyć się także swoją kartą bezgotówkową!

Taxi Polska aplikacja mobilna na smartfony Radmor Taxi Kołobrzeg.

Możesz zamówić taxi Kołobrzeg szybko i łatwo.

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od najbliższej taksówki ! 

Umożliwia to aplikacja mobilna na smart-fony i tablety – Taxi Polska 19 100. Po uruchomieniu aplikacji wystarczą nawet dwa kliknięcia, by w ciągu kilku minut taksówka podjechała tam, gdzie właśnie się znajdujesz, nawet jeśli sam nie znasz adresu. Twoją lokalizację weryfikuje GPS.

Aplikacja mobilna Taxi Polska na tablety Radmor Taxi Kołobrzeg.

Q&A :

Czym jest aplikacja Taxi Polska 19 100 ?

To ogólnopolska aplikacja mobilna służąca do zamawiania taksówki w ponad 30 największych miastach.

Na czym polega jej działanie ?

Pasażer nie musi dzwonić do centrali firmy taksówkowej, ani znać miejsca swojego pobytu, by zamówić taksówkę. Wystarczy, że kliknie w ikonkę Taxi Polska. Wtedy namierza go system GPS, a aplikacja kieruje jego zlecenie do lokalnej centrali korporacji taksówek. Najbliżej znajdująca się taksówka po kilkunastu sekundach udaje się pod wskazany adres.

Kto może korzystać z aplikacji mobilnej Taxi Polska ?

Każdy użytkownik smart-fona lub tabletu 3G. Aplikacja Taxi Polska działa na wszystkich typach smart-fonów.

Jakie taksówki obsługują tą aplikację ?

Tylko taksówki lokalnie renomowanych korporacji taksówkowych, z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku usług taxi. Nadzór nad rzetelnością świadczonych usług sprawuje Taxi Polska 19 100 – ogólnopolska sieć radio taxi.

Co zrobić, by korzystać z aplikacji mobilnej Taxi Polska ?

Należy pobrać aplikację Taxi Polska z marketu internetowego i zainstalować ją na swoim smartfonie. Aplikacja jest darmowa.

Co wyróżnia aplikację Taxi Polska spośród innych aplikacji tego typu ?

  • jest niezawodna – stworzona przez największe korporacje taksówkowe w Polsce, na bazie ich wieloletniego doświadczenia;
  • działa we wszystkich typach smart-fonów;
  • działa we wszystkich większych miastach Polski i ich okolicach;
  • jest bezpieczna – każde zlecenie monitorowane jest przez centralę korporacji, która jest za nie w pełni odpowiedzialna;
 • Taxi Polska 19 100 uwzględnia wszystkie umowy o współpracy bezgotówkowej firm z korporacjami taxi i honoruje wszelkie formy płatności.

Taxi Polska Radmor Taxi Kołobrzeg OPST

W jakich miastach działa aplikacja mobilna Taxi Polska 19 100 ? 

Apka Taxi Polska Radmor Taxi Kołobrzeg.

Jak to działa ?

  1. Pobierasz aplikację i instalujesz ją na smart-fonie.
  1. Aplikacja Taxi Polska 19 100 jest dyskretna. Możesz zamówić taksówkę nawet podczas ważnego spotkania. Wystarczy kliknąć w ikonkę Taxi Polska.
  1. Jeśli chcesz, możesz określić szczegóły zamówienia, np. formę płatności. Możesz dopisać także swoje inne uwagi.
  1. Jeśli nie znasz adresu, klikasz „znajdź mnie”. Możesz także wpisać adres ręcznie.
  1. Dostajesz informację o przyjęciu twojego zlecenia i w tej samej chwili taksówka wysyłana jest do Ciebie.
 1. Nie martwisz się o swoje zlecenie – nad wszystkim czuwa centrala taxi. W każdej chwili możesz połączyć się z operatorem.

Taxi Polska Radmor Taxi Kołobrzeg aplikacja mobilna.

Skąd pobrać aplikację Taxi Polska 19 100 ? 

Kody QR aplikacji Taxi Polska Radmor Taxi Kołobrzeg.
Aplikacja Taxi Polska jest w pełni darmowa i można pobrać ją z odpowiedniego marketu internetowego :
Pobierz Taxi Polska z GooglePlay Radmor Taxi Kołobrzeg.Pobierz Taxi Polska z iTunes Radmor Taxi Kołobrzeg.

Aplikacja Taxi Polska z Radmor Taxi Kołobrzeg.

Za co cenisz aplikację Taxi Polska 19 100 ?

Za komfort, który możesz sobie błyskawicznie zapewnić:

 • trzeba tylko kliknąć – nie musisz znać adresu ani numeru telefonu do korporacji – Kto z nas zna korporacje taxi w innych niż rodzime miastach? Prawie nikt. A kto wie jakie są ich numery telefonów? Z aplikacją Taxi Polska nie musisz tego wiedzieć, by w innym mieście zamówić sobie taksówkę najlepszej lokalnej korporacji. Adresu miejsca w którym jesteś też nie musisz znać.
 • działa we wszystkich większych miastach Polski
 • działa na wszystkich typach smart-fonów
 • nie czekasz – Taxi Polska gwarantuje pierwszeństwo realizacji Twojego zlecenia. Zlecenia z aplikacji Taxi Polska w każdej korporacji są realizowane w pierwszej kolejności. Sprawdzi się to na przykład w godzinach szczytu, kiedy nie można dodzwonić się na centralę, a czas oczekiwania na taksówkę może być znacznie wydłużony.
 • stworzyły ją realne (nie wirtualne!) korporacje taksówkowe, dlatego jest niezawodna i bezpieczna dla Ciebie i Twojego portfela. Na rynku jest wiele aplikacji tego typu, ale komu się pożalisz, jeśli przypadkowy taksówkarz nie stanie na wysokości zadania i poda zawyżoną cenę za usługę? Do kogo zadzwonisz, jeśli po Ciebie nie przyjedzie? Jeśli skorzystasz z innych ofert – możesz ewentualnie zadzwonić tylko do przyjaciela. Aplikacji Taxi Polska takie problemy nie dotyczą, ponieważ obsługują ja tylko najlepsze korporacje na rynku, które biorą pełną odpowiedzialność za każde realizowane zlecenie.
 • Aplikacja taxi Polska 19 100 honoruje wszystkie rodzaje płatności, w tym rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanych umów o współpracy bezgotówkowej.

Apka Taxi Polska z Radmor Taxi Kołobrzeg.

Taxi Polska to nie tylko aplikacja do zamawiania taksówek – to najlepsze taksówki w kraju.

Taxi Polska mówi językiem nowych trendów i technologii „Sharing of safe taxis” współdzielenie bezpiecznych taksówek to innowacyjne rozwiązanie wprowadzone na rynek z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie.

Korzystamy z najlepszych na świecie rozwiązań, dlatego aplikacja Taxi Polska to prosta rejestracja i logowanie oraz najważniejsze funkcje w zasięgu ręki:

– lokalizacja taksówki,

– koszt przejazdu,

– czas dotarcia taksówki.

Taxi Polska pozwala dostosować kurs do indywidualnych wymagań korzystając z wyboru wygodnych opcji przejazdu takich jak:

– planowanie kursu

Geolokalizator rozpozna Twoją pozycję, przez co jednym kliknięciem, szybko złożysz zamówienie. W każdej chwili możesz wpisać adres ręcznie jak również zwyczajową nazwę miejsca rozpoczęcia kursu.

– wskazanie cech taksówki

Taxi Kombi, Taxi Bus oraz zwierzęta w kontenerze. Jeżeli dodatkowo zależy Ci, aby kierowca komunikował się w języku obcym, Aplikacja Taxi Polska umożliwi zaznaczenie odpowiedniej taksówki.

Aplikacja Taxi Polska usprawnia proces rozliczeń!

Można w niej sprawdzić historię przejazdów oraz wybrać sposób rozliczenia usługi:

Gotówka, karta bankowa, karta firmowa lub bezgotówkowy kod jednorazowy – każda forma płatności jest możliwa!

Cała Polska w sieci Taxi: ELE TAXI Warszawa, JAGA TAXI Białystok, HALLO TAXI Gdańsk, TELE TAXI Katowice, RADMOR TAXI Kołobrzeg, TAXI BARBAKAN Kraków, TELE TAXI Łódź, MINI RADIO TAXI Wrocław…

Taxi Polska w Radmor Taxi Kołobrzeg.

a wkrótce: RADIO TAXI JEDYNKA Bielsko Biała, TAXI MPT ŁUCZNICZKA Bydgoszcz, RADIO TAXI FINO Chełm, TAXI JURA Częstochowa, EURO TAXI EŁK, ESKA TAXI Gorzów Wielkopolski, TELE TAXI Katowice, MPT TELE TAXI 800-400-400 Kielce, NORD TAXI Koszalin, TAXI BARBAKAN Kraków, ALE TAXI Lublin, TAXI MPT Łomża, MPT RADIO TAXI Olsztyn, RADIO TAXI OPOLANIE Opole, RADIO TAXI ESKA Płock, TAXI 400 Piotrków Trybunalski, RADIO TAXI RMI Poznań, RADIO TAXI ELMO Puławy, ECHO TAXI Siedlce, TAXI 4 YOU Szczecin, RADIO TAXI Rzeszów, RADIO TAXI JEDYNKA CITY Tarnów, Radio TAXI Wałbrzych, TELE TAXI Wieliczka, MINI RADIO TAXI Wrocław, TAXI GIEWONT Zakopane, TELE TAXI Zamość.

Aplikacja mobilna Taxi Polska z Radmor Taxi Kołobrzeg.

Aplikacja Taxi Polska na tablety Radmor Taxi Kołobrzeg.Aplikacja Taxi Polska na tablety Nord Taxi Kołobrzeg.Aplikacja Taxi Polska Nord Taxi Kołobrzeg.Aplikacja Taxi Polska dla Radmor Taxi Kołobrzeg.