Promocje taxi Kołobrzeg

Promocje RADMOR i Nord Taxi Kołobrzeg:

Podwójna promocja RADMOR Taxi Kołobrzeg

Jak to jest z cenami taksówek w Kołobrzegu ?

Opłata początkowa za zajęcie taksówki oraz przewóz na odległość do 1 km wynosi w Kołobrzegu 6 zł.

Maksymalna stawka ceny usług taksówkowych w Kołobrzegu wynosi 4 zł za każdy kilometr następujący po tym pierwszym dla przewozu klienta na terenie miasta w taryfie pierwszej (dzień) oraz 6 zł w taryfie drugiej (noc).

Odpowiada to cenie przejazdu jednego kilometra 8 zł w taryfie III (poza miastem w dzień) i 12 zł w taryfie IV (poza miastem w nocy oraz w dni świąteczne).

Niektóre inne kołobrzeskie taksówki stosują maksymalne stawki, ale nie RADMOR i NORD Taxi Kołobrzeg.

Korporacje RADMOR i NORD Taxi Kołobrzeg oferują wszystkim klientom 25% rabat kilometrowej stawki przewozu osób. Nasze stawki wynoszą odpowiednio 3 zł w taryfie pierwszej i 4,50 zł w taryfie drugiej.

Nord Taxi Radmor Kołobrzeg @ Arka Medical Spa

DLA WSZYSTKICH: O 25% KORZYSTNIEJ NIŻ W NIEKTÓRYCH INNYCH TAKSÓWKACH.

Karta Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg.

Rabat 20 % w Radmor i Nord Taxi Kołobrzeg.

Mieszkańcom Kołobrzegu i okolic oferujemy status Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg. W zamian za wypełnienie ankiety informacyjnej, można odebrać w każdej z naszych taksówek indywidualnie numerowaną Kartę Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg. Wydawane przez taksówkarzy plastikowe karty rabatowe uprawniają Państwa do korzystania z 20 % rabatu dla ceny każdego zlecenia na przejazd autami RADMOR Taxi Kołobrzeg. Rabat obejmuje wszystkie elementy ceny usługi, t.j.: opłatę początkową, stawkę kilometrową oraz stawkę za postój taksówki.

Przy zamówieniach telefonicznych prosimy podawać numer posiadanej karty stałego klienta.

Posiadacze Kart Stałego Klienta korzystają z rabatów na przejazdy taksówką osobową największej korporacji taksówkowej w Kołobrzegu !Karta Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg awers.
Ankieta do Karty Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg.

Przedstawione ankiety można pobierać u kierowców taksówek lub samodzielnie je wydrukować i wypełnić puste pola. Każda zainteresowana osoba w razie potrzeby uzyska w kołobrzeskiej taksówce pomoc w uzupełnieniu informacji.

Taksówki RADMOR Taxi Kołobrzeg @ Port w Kołobrzegu 1

Po przekazaniu taksówkarzowi RADMOR Taxi Kołobrzeg wypełnionej ankiety, niezbędny czas przetworzenia dokumentu i rejestracji zgłoszenia w centrali firmy oraz następującej po tym aktywacji wydanej karty nie powinien przekraczać trzech dni roboczych.

Gazeta Kołobrzeska artykuł n.t. Kart Stałego Klienta RADMOR Taxi Kołobrzeg.Honorujemy Kołobrzeskie Karty Seniora, udzielając na usługi taksówkowe wszystkim osobom, legitymującym się odpowiednim dokumentem rabat w wysokości 20 %.

RADMOR Taxi Kołobrzeg honoruje Kołobrzeską Kartę Seniora.

Nord Taxi Radmor Kołobrzeg @ ****ARKA Medical Spa

RADMOR Taxi Kołobrzeg - gramy w otwarte karty.