Firmowe nowości

Taksówki Taxi Polska 19 100.

RADMOR Taxi Kołobrzeg i NORD Taxi są elementem ogólnopolskiej sieci taksówek TAXI Polska 19100. Dysponujemy ponad 100 taksówkami w Kołobrzegu.

Nord Taxi Radmor Kołobrzeg Amfiteatr 2015

Gdziekolwiek będziecie: w domu, na wakacjach, w podróży – w całej Polsce możecie skorzystać z usług taksówkowych najwyższej jakości pod jednym numerem telefonu: 19 100

RADMOR Taxi Kołobrzeg Terminal RT3000

Partnerzy kołobrzeskich taksówek – TAXI POLSKA 19 100:

Warszawa – ELE TAXI – www.eletaxi.pl/
Gdańsk – Hallo Taxi – www.hallotaxi.gda.pl
Katowice – MPT – www.taxi919.katowice.pl
Kraków – Taxi Barbakan – www.barbakan.krakow.pl
Łódź – Tele Taxi – www.400.pl
Olsztyn – MPT Radio Taxi
Poznań – Euro Taxi – www.euro-taxi.com.pl
Szczecin -Taxi4you – www.taxi4you.pl
Wrocław – Mini Radio Taxi – www.minitaxi19626.pl
Lublin – ALE TAXI – www.aletaxi.pl
Kołobrzeg – Radmor Taxi – www.radmortaxi.kolobrzeg.pl
Bydgoszcz – Taxi MPT Łuczniczka – www.bydgoszcz.mpt.pl
Rzeszów – www.taxi19191rzeszow.pl
Gorzów Wlkp. – www.facebook.com/eskataxi
Zakopane – www.taxigiewont.pl
Kielce – www.taxikielce.pl
Puławy – RadioTAXI ELMO – www.radiotaxielmo.pl
Wieliczka – Tele Taxi – www.taxiwieliczka.pl
Bielsko-Biała – RadioTAXI Jedynka – www.plustaxi.pl/
Chełm – RadioTaxi FINO
Płock – Radio Taxi ESKA – www.facebook.com/pages/Radio-Taxi-ESKA

Karta Bezgotówkowa RT Awers

Od marca 2013 r. Klienci Firm, z którymi obowiązują umowy na przejazdy bezgotówkowe, regulują opłaty za korzystanie z naszych usług taksówkowych przy użyciu magnetycznych Kart Bezgotówkowych oraz Jednorazowych Kuponów Kredytowych. Równocześnie obsługiwane są zlecenia bezgotówkowe Klientów partnerskich korporacji taksówkowych, z którymi podpisaliśmy stosowne umowy. Kołobrzeskie usługi przewozowe w pierwszej kolejności zagwarantowała swoim Klientom warszawska ELETaxi 8111111. Zapraszamy partnerskie firmy taksówkowe do rozszerzenia terytorialnego zakresu obowiązywania własnych umów bezgotówkowych i do podjęcia zobowiązań obsługi firm z Kołobrzegu.

Radmor Taxi Kołobrzeg - oferta bezgotówkowa

Na początku 2013 r. dla Radmor Taxi Kołobrzeg zakupiliśmy terminale płatnicze firmy VeriFone. Nasze taksówki obsługują transakcje bezgotówkowe, a także standardowe płatności bankowymi kartami płatniczymi (typu mikroChip oraz magnetycznego). W trosce o wygodę Klienta pojazdy floty RADMOR Taxi Kołobrzeg i NORD Taxi są wyposażane we współczesne rozwiązania technologiczne.Terminale płatnicze RADMOR Taxi Kolobrzeg obsługują karty bankowe i umowy bezgotowkowe, 2013 r.Terminale płatnicze RADMOR Taxi Kolobrzeg obsługują karty bankowe i umowy bezgotowkowe, 2013 r.

W RADMOR Taxi Kołobrzeg i NORD Taxi eksploatujemy teleinformatyczny system  zarządzania flotą – RT3000, który w połączeniu ze zoptymalizowanym w 2017 roku wewnętrznym podziałem rejonów wyczekiwania floty pracujących pojazdów RADMOR Taxi Kołobrzeg, zapewnia korporacjom skrócenie do niezbędnego minimum czasu oczekiwania Klienta na przybycie zamówionego telefonicznie auta.

Niektórzy nasi Klienci otrzymują do swojej dyspozycji zamówione auto w czasie do jednej minuty od chwili przekazania ich telefonicznego zgłoszenia do właściwie  umiejscowionej taksówki. Standardowy czas dojazdu naszej taksówki do klienta na terenie Kołobrzegu wynosi od 3 do 5 minut i dla 95 % zamówień nie przekracza 10 minut.

Dewizą RADMOR Taxi Kołobrzeg & NORD Taxi jest wyznaczanie lokalnych standardów w dziedzinie funkcjonowania taksówek.