Taksówka nr 61 / NORD Taxi Kołobrzeg

NORD Taxi Radmor, Taxi nr 61 @ Latarnia Morska w Kołobrzegu, 2013 r.

Taxi 61 to jeden z pojazdów floty taksówkowej NORD Taxi.

Skoda Octavia wyprodukowana w 2012 roku.

Auto wyposażone jest w silnik benzynowy o pojemności 1.600 cm3 z instalacją gazową, manualną, pięciobiegową skrzynię przekładniową oraz dysponuje pokładową klimatyzacją. Pasażer na przednim fotelu i kierowca samochodu chronieni są systemem automatycznych poduszek powietrznych.

Bardzo dynamiczny samochód, przeznaczony dla osób niepalących.

Dla fanów prywatnej muzyki istnieje możliwość podłączenia własnego, przenośnego urządzenia odtwarzającego do pokładowego zestawu dźwiękowego.

Klienci mający życzenie regulować płatności przy użyciu bankowej karty płatniczej mogą to uczynić za pomocą terminala płatniczego, w który wyposażona jest kołobrzeska taksówka nr 61.

Akceptujemy bankowe karty płatnicze

Taxi 61 automatycznie sygnalizuje (za pomocą GPS) swoją pozycję geograficzną do centrali bazowej NORD Taxi oraz przyjmuje zlecenia Klientów przy użyciu smartfona.

Auto obsługiwane jest kolejno przez dwóch doświadczonych kierowców i z drobnymi wyjątkami pozostaje dla Klientów w całodobowej dyspozycji przez większość tygodnia. Taxi 61 utrzymywana jest w nienagannej czystości, a jej wnętrze gwarantuje higieniczne warunki podróży dla wszystkich osób. W standardowym wyposażeniu auta na niepogodę jest przeznaczony dla Klientów firmowy parasol NORD Taxi.

Akceptujemy karty płatnicze we wcześniej wybranych pojazdach

Jeżeli potrzebujesz dyspozycyjnego samochodu do zleceń specjalnych – Taxi 61 jest autem, którego się nie powstydzisz, a prowadzący je kierowcy zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo podróży.