Praca w taxi 2018 r.

GRUDZIEŃ 2018 r.: praca w Radmor i Nord Taxi Kołobrzeg.

Podejmujemy współpracę z zainteresowanymi kierowcami oraz właścicielami taksówek, którzy w ramach kooperacji pragną przyłączyć się do największej firmy taksówkowej w Kołobrzegu lub do dynamicznie rozwijającej się korporacji z tradycjami w Koszalinie. W korporacjach RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi  Kołobrzeg oraz Nord Taxi  Koszalin pracują zarówno panowie taksówkarze, jak i panie taksówkarki.RADMOR Taxi Kołobrzeg @ EtnaWspółpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami – samodzielnymi przedsiębiorcami, którym odpowiada swobodny (nielimitowany i nieregulowany) wybór czasu pracy taksówki w Kołobrzegu lub w Koszalinie.

Dla osób chętnych oferujemy również zatrudnienie na firmowych taksówkach, będących własnością innych przedsiębiorców z Kołobrzegu i/lub Koszalina. Kierowcy korporacyjni mogą korzystać z licencji taksówkowej, której dysponentem jest przedsiębiorca zatrudniający poszczególne osoby.

Taksówki RADMOR Taxi Kołobrzeg po godzinie 22.00

Jeżeli chcesz zarobić dokładnie tyle, ile Ci potrzeba – przyjdź do RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi Kołobrzeg lub Nord Taxi Koszalin. Po wewnętrznym kursie taksówkowym i uzyskaniu świadectwa pozytywnie zdanego egzaminu potrzebujesz jedynie zdrowia i chęci do pracy. Przekażemy Ci jedną z wielu naszych zarejestrowanych taksówek, a po okresie próbnym rozważymy zakup nowego auta do pracy specjalnie dla Ciebie. Zaakceptowani kierowcy – taksówkarze docelowo otrzymają umowy o pracę oraz samochody np. typu Peugeot 301.

RADMOR Taxi Kołobrzeg Taksówka nr 300 @ Amfiteatr w Kołobrzegu

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista;
  • motywacja do pracy w RADMOR Taxi Kołobrzeg, Nord Taxi Kołobrzeg lub Nord Taxi Koszalin.
Preferowane są osoby swobodnie posługujące się europejskimi językami obcymi (angielski, niemiecki, rosyjski, francuski).
 RADMOR Taxi Kołobrzeg, taksówka nr 300 @ C.O. Żulicki
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY wszystkie taksówki w Kołobrzegu i w Koszalinie !
Logo korporacji taksówkowej RADMOR Taxi Kołobrzeg, 2013 r.